תיקון המחשב במעבדת מחשבים

2097284_low

2097284_lowטכנאי המחשבים (לפחות המקצועיים שביניהם) מבלה את מרבית זמנו ב מעבדת מחשבים . מעבדת המחשבים היא מעין חדר לידה של מחשבים, אבל היא גם  מחלקת טיפול נמרץ ו – לא עלינו, לא אחת –  חדר טראומה,  מקום שבו עוסקים בהחייאת מחשב ובמניעת שביקתו חיים לכל חי. מעבדת מחשבים נכרכת בדימוי שלנו אודותיה כמקום שבו עוסקים בתיקון מחשבים שהתקלקלו.

 

מעבדת מחשבים עשויה להיות מקום שבו  ישדרגו את המחשב שלכם ולא רק יתקנו את מה שהתקלקל בו – אם וכאשר. מעבדת מחשב עשויה להציע לכם מגוון של ציוד נלווה, לסייע לכם בהקמת רשת מחשבים ובתחזוקה,  לאחסן עבורכם אתר או אתרים על שרתים מהירים וכמובן – מבוקרים ומאובטחים. מעבדת מחשבים תוכל להגיש לכם גם  ייעוץ והדרכה ככל שתידרשו להם. אם וככל שאתם מתגוררים סמוך למקום הימצאה של מעבדת מחשבים –  הרווח ( או, לכל המעט, צמצום  עלויות) – הוא שלכם.

 

טכנאי מחשבים היודע את עבודת תיקון המחשבים על בוריה ולעומקה יוכל להדריך אתכם בפעולות פשוטות, חלקן יומיומיות וחלקן בתדירות פחותה, שעליכם לעשות בעצמכם בבית, כדי להפחית את הסיכונים לתקלות במחשב. פעולות ניקוי  ועדכונים שוטפים ניתן לעשות ללא צורך בשירותיה של מעבדת מחשבים וטכנאיה.

 

גם אם נראה לכם, לפעמים, שתקלות מסוימות עלולות לגרום לנזק בלתי- הפיך, הסירו דאגה מלבכם והרגעו: יש מענה. יש פתרון. יש מעבדת תיקונים שבה יתקנו את ה”נזק”, אשר  עצם בירורו עשוי להעלות את העובדה הפשוטה, לפיה מדובר בסך הכול בתקלה שניתנת לתיקון. אפילו אם ה”תקלה” היא פירמוט מחשב, לא עלינו, שנגרם עקב רשלנות המפעיל, טכנאי מחשבים ידע ידע לשחזר את החומר באחוזי הצלחה גבוהים ואם לא הוא אזי יוכל לשלוח את הדיסק הקשיח שלכם לחו”ל שם קיימות מעבדות המתמחות באיחזור ושחזור מידע על דיסקים קשיחים שפורמטו בכוונה או בשגגה.

 

חנות מחשבים אשר סמוכה וצמודה לה – אם באותו מתחם ואם בקרבת מקום – מעבדת מחשבים ודאי עשויה לתת לכם מנעה, גם כאשר תרצו לשדרג את המחשב או אף לרכוש מחשב חדש, אשר תמורת מסירת המחשב הישן יקוזז לכם המחיר של המחשב החדש.

 

מעבדת מחשבים שמספקת שירות תיקונים און-ליין מאפשרת לכם להתגבר על תקלות שחלות במהלך יום העבודה, מאפשרת לכם לחסוך זמן יקר (תרתי משמע) ומייתרת את הצורך לכתת רגליים או להתניע את הרכב ולהגיע  אל המעבדה יחד עם המחשב.

 

כך או כך – בין אם  אתם נוהגים לשאת אתכם את המחשב ולהביאו, כאשר חלה בו תקלה, אל מעבדת מחשבים ובין אם אתם מסתייעים בשירות טכנאי מחשב שמגיע אליכם הביתה – חשוב ביותר להיות דרוכים, ערניים וקשובים לכל סימן ולכל איתות על היתכנותה של תקלה כל שהיא, כדי שתקלה הקטנה לא תיהפך, חלילה,  לנזק גדול.